O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej sali zabaw Boogie-Woogie Strefa Zabawy w Będzinie.
Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą skakać, biegać, pokonywać labirynt przeszkód, przeżyć niezwykłą przygodę i razem z opiekunami miło spędzić czas.
Nasza bawialnia wyposażona jest w dwupoziomową konstrukcję zabawową z kulkowymi basenami, zjeżdżalniami i dmuchanym zamkiem. Dla naszych najmłodszych klientów (1-4latka) zorganizowaliśmy kącik malucha wyposażony w basen z kulkami, zjeżdżalnie, mini tor przeszkód, jeździki, zabawki rozwijające zdolności manualne oraz wiele innych atrakcji.

Opiekunom proponujemy odpoczynek w kawiarence oraz możliwość bezpłatnego korzystania z sieci WI-FI. 
 Sala zabaw w pawilonie handlowym przy ul.35lecia PRL 19 w Będzinie istnieje od 2010r.
Wcześniej sala nazywała się „Psotnikowo”. W 2016r przejęta została przez nowego właściciela, który odnowił lokal i wprowadził nową nazwę Boogie-Woogie.

Boogie-Woogie to nie tylko sala zabaw. Dzieje się u nas bardzo wiele. Można jak w każdej Sali zorganizować dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe, ale również wziąć udział w balu Halloween, spotkaniu ze św. Mikołajem, czy pokazie zwierząt egzotycznych. Sala organizuje również zajęcia i warsztaty w okresie wakacji i ferii zimowych. Obserwuj naszą stronę na facebooku a nic cię nie ominie!!!